Alt dairenin banyo tavanında oluşan damlamalar, banyo veya tuvaletimizin bitişindeki duvarlarla boya kabarması olan durumlarda bize  ulaşın bu ve bunun gibi durumlarda uzman ekiplerimiz su kaçağınız için noktasal yani nokta atışıyla tespit edip, onarımını gerçekleştiriyorlar.Evinize yapılan her türlü tadilat işleri 1 Yıl firmamız  olarak garantiliyoruz..

Akustik dinleme cihazlarla uzman ekiplerle siz müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Avrupa da çok yaygın olan ve bilinen su kaçağında kullanılan cihazlar Türkiye de aşağı yukarı 5 senedir bilinmektedir. Biz SULTANGAZİ TESİSAT olarak 20 senelik tecrübemizde 10 yılını su kaçağı sektörde doldurmuş bulunmaktayız. Siz saygı değer müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

 

Teknolojinin hızla ilerlediği ve genişlediği günümüzde teknolojiden haberi olmayan tesisatçılara başvurmadan önce araştırma yapılmasını tavsiye ederiz.

Aslında büyük bir sorun olarak düşünüp büyük paralar harcayacağınızı düşündüğünüz su kaçağı mutfağınızı veya banyonuzu baştan başa kırdırmadan yaptırabileceğinizi söylesek inanır mıydınız?

 

Evet, SULTANGAZİ Tesisat su kaçağınızı nokta atışıyla tespit ve onarımı 60 dakika içerisinde gerçekleştiriyor.

Su kaçağı tespit işlemi akustik ve dinleme cihazlarımızla tesisata 10-15 bar basınçlı su verilerekt su  tesisatındaki su sızıntısını noktasal olarak tespit ediyoruz.

Daha sonra tespit edilen bölgedeki su tesisatın onarımını gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz onarımlar 1 Yıl Ersoylar tesisat tarafından garanti altına alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir