Sultangazi su kaçağı sorunu özellikle evlerinizin banyosunda ortaya çıkan bir meseledir. Tesisat sisteminde önemli bir sorun olarak bilinen su kaçaklarına zamanında müdahale etmek oldukça önemlidir.

Ancak daha önemli olan mesele su kaçağını bulma ve tamir işlemini gerçekleştirecek firmanın bilgi ve becerisidir.

Kırmadan Bulalım !

Eskiden elde olmayan sebeplerden dolayı sadece kırılarak tespit edilen su kaçakları günümüz teknolojisinde farklı tarzlarla da bulunabilmektedir. Sultangazi kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız su tesisatında meydana gelen diğer sorunlarda olduğu gibi bu soruna da profesyonel yöntemlerle çözüm üreterek olası zararlarınızı minimuma indirir.

Cihazla Buluyoruz !

Yeter ki sizler evinizde ya da iş yerinizde meydana gelen bu sorunları bizlerden yardım alarak ortadan kaldırmak isteyin. Firmamız su kaçağı bulma hizmetini sizlere sağlarken herhangi bir kırma ya da dökme işlemi uygulamaz.

1 Fayans Kırarak Kaçağı Onarma ?

Su Kaçağı Sultangazi

1 fayans kırarak su kaçağı onarımı Sultangazi

Eskiden uygulanılan kaba yöntemlerin aksine, modern cihazlar ile sizlere çözüm olurken sizler şaşkınlıkla alanında uzman tesisat ustalarımızın maharetine bakacaksınız. Gürültüsüz hatta sessiz çalışan teknolojik cihazlarımız ile saat kaç olursa olsun, randevu saatinde evinizda veya iş yerinizde olarak kimseyi rahatsız etmeden su kaçağı sorununuzu ortadan kaldırırız.

Sizler salonda misafir ağırlarken bile ses çıkarmadan su tesisatı sistemindeki bütün borularınızı dinler ve ne kadar zorlu olursa olsun su kaçağı sorunuzu dakikalar içerisinde kırmadan cihazla tespit ederek, ardından tamir işlemini gerçekleştiririz. Modern bir cihaz olan akustik dinleme bilim insanları tarafından su sesine karşı duyarlı hale getirilmiştir.

Bu nedenle su kaçaklarını noktasal olarak tek bir seramiğin altında tespit eder. İşini bilen tesisat ustalarımız akustik dinleme adlı cihazın tek bir seramiğin altında gerçekleştirdiği su kaçağı tespitini tesisat ustalarımız yine aynı seramiğin altında tamirini gerçekleştirerek sizlere % 100 garantili hizmet sağlar.

Bu sebeple ev ya da iş yerinizde su kaçağı sorunuyla karşılaşırsanız ya da belirtileri olan, yüksek gelen su faturaları, duvarlarda ıslaklık, rutubet kokusu gibi sorunlarla karşılaşırsanız firmamızı arayarak en kısa süre içinde randevu oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem her ay yüksek gelen su faturalarından kurtulacak hem de tesisat sisteminizi masrafsız bir şekilde yenilemiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir