Sultangazi İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

Kırmadan su kaçağı noktasal tespit bütün ilçelerimize ve sultangazi ye sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden birisidir.

Her alanda olduğu gibi su tesisatçılığının da atar damarı olan cihazların başında gelen su kaçağı bulma cihazları bu sorunu yaşayanlara kolaylık sağladığı gibi ekiplerin de işlerini kolaylaştırmıştır.

Pahalı olan kaçak tespit cihazları, bu sektörde yıllarını vermiş Sultangazi Ersoylar Tesisat güvencesiyle size kalite hizmet ilkesiyle uygun fiyatlara sunulmakta olup arıza tespiti ve onarımı olmak üzere garanti süresi verilerek sunulmaktadır.

Tüm bunlara istinaden bu işin ehli, gerekli eğitimleri almış ustalar, tesisat kaçağı tespiti için kullanılan cihazları uygun olan en düzgün biçimde kullanmayı bilmekteler.

Ev ve iş yerlerinizde yaşanan su sızıntısını acemi ve deneyimsiz kişilerce bilinçsizce kırıp dökerek bulunmaya çalışılmaktadır.

Tesisat sorunu su kaçağı bulma sultangazi sorunu bulamadıkları gibi bulunduğunuz alanı inşaat bölgesine çevirmekten çekinmezlerken yüksek Mevla da onarımlara sebebiyet vermekteler. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimini sizlerle paylaşan firma yetkilileri, güler yüz ve işinin ehli ustalar ve deneyimli kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Sultangazi Uzman yani bu sektörde kurumsallık alanında ilerlemiş firmaları tercih etmeniz hem sizlerin düzeninizin bozulmaması adına hem de sektördeki hakkıyla hizmet veren birçok firmanın adının kirlenmesinin önüne geçmiş olacaktır. Teknolojinin ve deneyimin bir çatı altında toplandığı tek adres Ersoylar Tesisattır.

Firmamızın yapmış olduğu tespit ve onarımlar bir yıl garanti altına alınmaktadır.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti Nerelerde Hizmet Veriyor ?

50. Yıl Mahallesi, 75. Yıl mahallesi, Cebeci mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Esentepe mahallesi, Eski habipler mahallesi, Uğur mumcu mahallesi, Gazi mahallesi, İsmet paşa mahallesi, Sultançiftliği mahallesi, Yayla mahallesi, Yunus Emre mahallesi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir