Sultangazi su kaçağı sorunu son zamanlarda artan inşaat sayıları ile orantılı olarak hızla büyümeye ve herkesin başına bela olan bir sorun haline geldi.

Su Kaçağı Sultangazi

Su Kaçağı Sultangazi

Su Sızıntısı Tespit Etme Sürekli göç alan ve buna bağlı olarak yapı sıkıntısı yaşayan Sultangazide son zamanlarda yapılan yüksek binalar, su altyapısında bazı sorunlara yol açarak su kaçağı sorununu ortaya çıkardı.

Eskiden sadece eski binalarda görülen su kaçağı, kullanılan kalitesiz borular ve yanlış tesisat eğimi nedeniyle günümüzde yeni binalarda da görülmektedir. Ev ve iş yeri demeksizin her yapının başına gelen su sızıntıları genel olarak evlerin banyosunda görülür.

Su kaçakları çoğu kez kendini hemen belli ederken bazende sinsice ortaya çıkar ve yavaş yavaş beton ve yapınızı çürütür.

Bu nedenle dikkat etmeniz ve meydana gelen bazı belirtiler sonrası hiç vakit kaybetmeden firmamızı arayarak randevu oluşturmanız olası zararları önlemek adına yapacağınız önemli bir iş olacaktır.

Kırmadan Su Tesisatı Onarımı Hizmeti

Su Kaçağı Sultangazi

Su Sızntısı Sultangazi

Ev ya da işyerlerinizdeki duvarlarda herhangi bir ıslaklık, sararma, nem, kabarma, dökülme ya da şişme varsa borularınızdan su sızıyor demektir. Su sızıntı vanalarınız kapalıyen de devam ettiğinden ay sonu gelecek olan su faturanızı oldukça şişirecektir. Bu durum bütçenize yansıyacak ve ekonomik olarak sizleri zor duruma sokacaktır.

Sultangazi kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız bu baş belası sorun ile kısa süre mücadele ederek sizlere eskisinden daha sağlam bir su tesisatı imkanı sağlar.

Eskiden yapılan kırma dökme işlemine bulaşmadan, kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, aynı gün servis olanağı ile sizlere kısa sürede çözüm olur.

İnsan hayatını kolaylaştıran çalışmalar yapan bilim insanları su kaçağı sorununun çözümü için de akustik dinleme adlı cihazı su sesine karşı duyarlı hale getirerek en zorlu su sızıntısını bile noktasal olarak dakikalar içerisinde bulur.

Su Sızıntısı Tespit Etme Sultangazi Bilim insanlarının icat ettiği bu cihazı kullanan firmamızın alanında uzman sertifikalı ustaları bir fayansın altında tamir işlemini gerçekleştirerek eskiden yaptığınız masraflardan sizleri kurtarır. Minimum fiyat ile maksimum hizmet politikasıyla hareket eden firmamız tamirini gerçekleştirdiği sorunlar için sizlere garanti imkanı da sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir