Su kaçağı sorunu, her yapıda meydana gelebilen ve bir sabah uyandığınızda alt katınızda oturan komşunuzun sizin evden su sızıntı şikayeti ettiği zaman anlayacağınız bir tesisat sorunudur.

Su kaçağı sorunu, yeni binalarda kullanılan düşük kalite borulardan ya da düşük bir ihtimal de olsa yanlış tesisat sisteminden meydana gelmektedir.

Su Kaçağı Sultangazi

Su Kaçağı Sultangazi

Su kaçağı sorunu ile karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken su kaçağının nerede ve nasıl meydana geldiğini araştırmak değil, işinin ehli ustalar ile çalışan güçlü referansları bulunan İstanbul su tesisatı firmamızı aramak olmalıdır. Çünkü İstanbul su tesisatı firmamız ev, iş yeri, okul, AVM, hastaneler ve diğer su tesisatının geçtiği bütün yapılardaki su tesisatı sorununa profesyonel çözüm üreterek kısa süre içerisinde sizleri su tesisatı sorunlarından kurtarır.
Özellikle eski yapıların banyosunda meydana gelen su kaçağı sorunu, sadece komşunuzun evine su sızdırıp aranızın açılmasıyla da kalmaz. Su kaçağı sorunu ciddi bir tesisat sorunu olduğundan, bıraktığı hasarlarda oldukça ciddidir.

Su kaçağı sorunu, duvarlarda ıslaklık, duvarlarda rutubet, duvarlarda şişme, kombi barında sürekli düşüş ve gelen su faturanızı kabartacağından bu sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız bilin ki evinizde su kaçağı sorunu vardır. Su kaçağı sorununa erken müdahale edip, tamir işlemini gerçekleştirmeniz sizlerin yararına olacaktır.

 

Çünkü hiçbir musluğu kullanmadığınız durumda bile su sayacı hızla döndüğünden kısa süre içerisinde binlerce TL’lik su faturasını boşu boşuna ödemiş olursunuz. Su kaçağı tespit işleminde eskiden uygulanılan yöntemler sizleri korkutmasın eskiden su kaçağı tespit işleminde kullanılan kırarak su kaçağı bulma işlemi sizleri oldukça korkutmaktaydı.

 

Eskiden teknoloji henüz bu kadar gelişmemişken kullanılan bu yöntem günümüzde firmamızın kullandığı yöntem sayesinde tarihe karışmıştır.
İstanbul su kaçağı bulma servisimiz, ev ya da iş yerinizde gerçekleştirdikleri işlemlerde kesinlikle kırma – dökme gibi ilkel tarzlar kullanmazlar. İstanbul kırmadan su kaçağı bulma servisimiz, teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak tespit eder.

Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adlı cihaz, su kaçağını noktasal olarak tespit ettiğinden tek bir seramiğiniz bile kırılmaz ve firmamız sizlere % 100 garanti verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir