Kameralı su kaçağı tespiti SULTANGAZİDE..

su kaçağı artan inşaatlarla birlikte kendini daha çok gösteren bir sorun haline gelmiştir. Tesisat sisteminde kullanılan düşük kalite borular ya da yanlış tesisat sisteminin çekilmesinden dolayı meydana gelen su kaçağı sorunu ya da su sızıntısı olarak da tabir edilen sorun ev ya iş yerinizde gelebilecek en büyük sorun olarak bilinmektedir.


Çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelebilen su kaçağı sorunu, daha çok eski binalarda kullanılan boruların aşınmaya uğraması sonucu ortaya çıkarak kendini gösterir.

Su kaçağı bulma sorunu oluşurken ilk başlarda, duvarlarda ıslaklık, kabarma, şişme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barının sürekli düşmesi ve su faturalarında anormal artış gibi belirtiler su kaçağı sorunun olduğunun belirtisidir.

Su sızıntısı sorunu ile karşılaşmanız durumunda derhal bir profesyonel yardım almanız gerekecektir. Çünkü erken müdahale edilmeyen su kaçakları zamanla daha ciddi sorunlara ve masraflara yol açabiliyor.

Duvar diplerinden sızan sular zamanla alt katınızda oturan komşunuzun evinede su sızdıracak ve sizin yüzünüzden komşunuzun evi de berbat olacaktır. Bu nedenle komşunuz ile ciddi problemler yaşayabilirsiniz.
Su kaçağı problemini sorun yapan en önemli konu, tamir işlemi öncesi gerçekleştirilen tespit işlemidir. Su boruları duvar aralarında yer aldığından tespit işlemi de ancak duvarları kırmakla mümkün olurdu.

Ancak bilim ve teknoloji dünyasının hızla gelişmesi ve kendini yenilemesi birçok alanda insan hayatını oldukça olumlu yönde etkilemiştir. İstanbul kırmadan su kaçağı tespit işlemi için özel olarak tasarlanan akustik dinleme adı verilen cihaz sayesinde su kaçağı sorununuz kısa süre içerisinde tespit edilebilecek.

Su sesine karşı duyarlı hale getirilen cihaz, ev ya da işyerinizde meydana gelen su kaçağı sorununuzu tek bir seramiğin altında tespit ederek onarır. Eskiden olduğu gibi deneme yanılma yoluyla evdeki bütün duvarları kırmaz.

Su kaçağını tek bir seramiğin altında bularak yine o seramiğin altında onarım işlemini yapar. İstanbul kameralı cihazla su kaçağı bulma servisimiz İstanbul’un hem Asya hem de Avrupa yakalarının tamamına aynı gün içerisinde hizmet götürür.

İşinin ehli tesisat ustaları yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile su kaçağı sorununuzu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizlere % 100 garanti verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir