Eskiden teknolojideki yetersiz ekipmanlardan dolayı en ufak su tesisatı sorununda bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların büyük bir çoğunluğu elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı ortaya çıksa da yaptığınız bilinçsizce işlemler sonucu da ortaya çıkan sorunlar mevcuttur.

Yapı sistemi içerisinde oluşan ve erken müdahale edilmesi gereken bu problemler nerede ve nasıl meydana gelirse gelsin, yapmanız gereken öncelikli işlem alanında bilgili bir firma ile anlaşarak tamir ettirmek olmalıdır.

Özellikle elde olmayan sebepler ile ortaya çıkan su kaçağı sorununda vakit kaybı yapılmamalıdır.

Yer altında kalan su borularındaki sızıntılar zaman içerisinde betonu çürüteceğinden kısa süre içerisinde yapınıza ciddi zararlar vermektedir.

Tesisat kaçağı nasıl oluşur?

Son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da eski binalarda kullanılan su borularının kullanım ömrünü yitirmesi ortaya bu problemi çıkarmaktadır.
Her ne sebeple ortaya çıkarsa çıksın oldukça masraflı ve zahmetli işlemler olduğundan neredeyse herkesin tüylerini diken diken etmektedir.
Su kaçağı nerelerde görülür?
Eskiden daha çok eski yapılarda meydana gelen bu sorunlar son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan malzemelerin kalitesiz olmasından dolayı yeni binalarda da kendini göstermeye başlamıştır.
Su kaçağı tamiri kimler tarafından yapılmalıdır?
Firmamız özellikle sokak aralarında, merdiven altlarında amatör hizmet veren firmalara karşı sizleri uyarmaktadır.
İşi bilmeyen amatör ustalar çoğu kez sizleri hem maddi anlamda hem de zaman anlamında oldukça yormaktadır.
Su kaçağı bulma nasıl yapılır ?
Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli ve masraflı olan bu problemde, özellikle tespit işleminde kullanılacak cihazların önemi büyüktür.

Firmamız Avrupa’dan özel olarak getirdiği akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile en zorlu sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Eskiden olduğu gibi zamanınızı ve paranızı almadan, kısa süre içerisinde sizleri bu sorundan kurtaran firmamız İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firmasıdır.
Akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız, arızalı olan boruyu dakikalar içerisinde % 100 garantili bir şekilde tamir etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir