Ev, işyeri, okul, hastane gibi yapıların tamamında meydana gelen su tesisatı sorunları sizleri oldukça zor durumda bırakmaktadır.

Çeşitli nedenler ile gün içerisinde sık sık kullandığımız su tesisatı sisteminde meydana gelen bütün sorunlar hiç kuşkusuz can sıkıcıdır.

Eski yeni dinlemeden ve elde olmayan nedenlerle neredeyse her evde meydana gelen su tesisatı sorunu hiç şüphesi su kaçağıdır.

Daha önceden de başınıza geldiğinden adını duymanız bile tüylerinizi diken diken etmektedir.

Özellikle tespit aşamasında yapılan zahmetli işler ev kadınlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Eski usul yöntemler ile yapılan tespit ve tamir işlemleri kırarak yapıldığından bütün plan ve programlarınızı alt üst etmektedir.

Tek tek bütün beton ve seramiklerin kırıldığı yöntem işi bilmeyen amatör su tesisatçılarının kullandığı yöntemdir.
Eskiden teknolojideki kısıtlı imkanlardan dolayı üzeri beton ile kaplı olan su borusuna ulaşmak için kullanılan bu yöntem günümüzde tarihe karışmıştır.

Su kaçağını meydana getiren sebep nedir?

Su borularının kullanım ömrüne bağlı olarak deformasyona uğraması sonucu borulardan sızan sular zaman içerisinde beton aralarında dolaşarak bütün yapınıza ciddi zararlar verir. Duvar diplerinden ya da fayans aralarından gün yüzüne çıktıktan sonra anlaşılan bu sorunun tamir işleminde zaman kaybı yapmamanız gerekmektedir.

Meydana çıkar çıkmaz alanında bilgi ve birikim sahibi bir su tesisatçı ustası ile anlaşarak sorunun tespit ettirmeniz gerekmektedir.

Tespit işlemi uzmanlık isteyen bu sorun ile tek başınıza mücadele etmeniz neredeyse imkansızdır, bu sebepten dolayı iyi bir araştırma yaparak güçlü referansları olan bir firma ile çalışmanızı önermekteyiz.

Su tesisatı sorunu denince akla gelen ve her türlü su tesisatı sorunlarının karşısında sizlerin yanında yer alan İstanbul kırmadan noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, Avrupa’dan özel olarak getirdiği Akustik dinleme adlı cihaz ile en zorlu kaçakları bile anında tespit eder.

Alanında uzman kadrosu ile ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme adlı cihaz ile su borularındaki patlamaları tespit eden ustalarımız, noktasal olarak bir ya da iki seramiğin altından tamir işlemini gerçekleştirerek sizlere % 100 garantili hizmet verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir