Ev, iş yeri, okul, hastane gibi suyun geçtiği her yerde su tesisatı sorununa rastlamak mümkündür.

Sultangazi Cihazla Petek TemizlemeÖzellikle eski binalarda kullanılan su tesisatı sistemi zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu bazı sorunlar ortaya çıkarmaktadır.
Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı sorunları sizleri oldukça uğraştırmaktadır. Bunun nedeni ise su tesisatı sisteminin gözle görünür olmamasıdır.

Üzeri beton veya seramikler ile örtülü olan su tesisatı sistemine ulaşıp arıza tespiti yapmak uzmanlık gerektiren bir işlemdir bu nedenle tek başınıza müdahale etmeniz neredeyse imkansızdır.
Eskiden elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su kaçağı problemlerinin tamiri işleminde günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı.

Elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı ortaya çıkan en ufak su sızıntısında bile günlerce süren bir kırma ve dökme işlemi uygulanırdı.

Klasik yöntemleri uygulayan su tesisatçı firmaları, gelişigüzel kırdıkları yerin altında kalan arızalı su borularını tespit ederek tamir işlemini gerçekleştirirdi.

Rastgele yapılan kırma dökme işlemi sonunda çoğu kez sağlam olan su boruları da bu işlemden etkilenir ve tamir işleminde yaptığınız masraflar katlanırdı.
Sultangazi su sızıntısı bulma nasıl yapılır ? Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan su kaçakları son zamanlarda çeşitli nedenlerle her türlü yapılarda meydana gelmeye başlamıştır.

Su Kaçağı Sultangazi

Su Kaçağı Sultangazi

Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, temizliğin yapılması ve yeniden onarılması gibi teferruatlar ev hanımlarını oldukça uğraştırma ve bütün planını bozmaktaydı.
Her geçen gün ilerleyen teknoloji bu sorununda çözümünü bularak, kısa süre içerisinde tespit edilebilir bir hale sokmuştur.
Su sesine karşı hassas olarak geliştirilen ve teknolojinin son harikası olarak bilinen akustik dinleme adı verilen cihaz, en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde noktasal olarak tespit etmektedir.
İşinin ehli su tesisatçı ustaları ile çalışarak en zorlu sorunları bile kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit eden su tesisatçı firmamız diğer sorunlarda olduğu gibi, su kaçağı sorununda da sizlerin yanında yer almaktadır.
Geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.
Uyguladığı bütün işlemler için sizlere garanti imkanı sunan firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir