Su Kaçağı Bulma Size kabuslar yaşatan su kaçağı sorunlarını teknolojik cihazlarımızla buluyoruz.Su Kaçağı tespiti yapan firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinde mobil servisleri ile hizmet vermektedir.

 

Su Kaçağı Nasıl Tespit ediliyor ?

Firmamız su kaçağı oluşan bölgeyi cihazları ile kamera ve yüksek dinleme özeliklerine sahip cihazları ile dinleyerek noktasal tespit yapmaktadır.Fayans veya kale bodur altında oluşan su kaçağını noktasal olarak bulur ve sadece kaçak olan bölgenin fayansı kırılır sorun onarılır.

Onarımlarda Garanti Var mı ?

Firmamız tüm onarımlarına 1 Yıl garanti vermektedir. Tüm müşterilerimizin kaydı tutulmaktadır.

 

Sultangazi İlçemize Kaliteli Su Kaçağı Sorunları Çözümü

Kaliteli tesisatçı bulmanın zorluğu, yetersiz donanımlara sahip ucuz fiyat ve düşük performans gösteren firmalar muhtemelen herkesin karşılaştığı bir problem olmasa da maalesef birçok ev ve iş yeri sahibi tarafından karşılaşılmış gerçektir. Piyasada her türlü soruna müdahale edebileceğini iddia eden firmalar, sahip olmadığı teknolojik cihazlar sebebiyle 20 sene öncesinden kalma tekniklerle evinizi inşaat halindeki eski görüntüsüne dönüştürebilir.

 

Sultangazide Su Kaçaklarını Kırmadan Bulan Bir Firma Var…

Herkesin merak ettiği bir konu olan kırmadan cihazla su kaçağı tespiti mümkün olmakla birlikte oldukça kısa sürede tespit işlemi gerçekleşmektedir. Tespit işlemi ve tamirat işlemi olarak 2 farklı bölümden oluşan bu işlemler dizisi klasik yöntemleri rafa kaldırmasıyla birlikte mülk sahibi kişilerin gereksiz masraflarla birlikte ekstra vakit kaybının önüne geçmiş bulunmaktadır. Artık istenildiği takdirde herhangi bir kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan tesisatın hangi bölgesi olursa olsun, kaçak olan bölge tespit edilip o bölge üzerinden onarım işlemine geçilebilmektedir.

 

Bunun en güzel tarafı çok kısa sürede sorunun üzerine gidilmesiyle beraber kırmadan dökmeden cihazla su kaçak tespiti yapılabilmesidir. Hemen hemen İstanbul içindeki tüm ilçelere hizmet veren Ersoylar Tesisat geleceğe güvenle bakmanızı sağlar. Hızlı, etkili ve garantili çözüm için firmamızdan randevu alabilir, problem yaşadığınız su tesisatlara gerekli bakım ve onarımı sahip olduğumuz tüm teknolojik cihazlarla müdahale şansını sizlere sunabiliriz.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşmak ve müşteri temsilcilerimizden istediğiniz gün ve saate randevu almak.

02125700744        05325030798

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir