12814723_930720047049285_8676485938790021602_nKırmadan Su Kaçağı Bulma alanında uzman firmamız kesinlikle su kaçağı tespiti yaparken alanınıza zarar vermez sadece su kaçağı oluşan bölge en fazla 20 cm çapında kırılmaktadır.Yanlış tespit söz konusu değildir.Noktasal tespit yapılır.Kırmadan su kaçağı onarımı yapılamaz. Önemli olan su kaçağını kırmadan bulmaktır.Onarım için kırılacak alan 1 kale bodur dur.

Su Kaçağını Kırmadan Bulmak Çok Kolay

Su kaçağı problemi yaşadığınız zamanlar da hemen korkuya kapılırsınız ve bir tereddüte kapılırsınız. Biz engin tecrübemizle hasar tespiti yapmakta usta olduğumuzun garantisini size veriyoruz. Eskiden yapılan, işleri zorlaştıran, evleri pisleten yöntemlere son veriyoruz.

Bu Cihazlar Son Teknoloji Su Kaçağı Bulma Cihazları

Avrupa’dan getirttiğimiz son derece akıllı donanımlarımız ve cihazlarımızla, kameralı sistemlerimizle sizin bu sorunlarınızı noktasal olarak tespit edebiliyoruz. Uzman ekiplerimiz dinleme cihazlarıyla sorunun nereden kaynaklandığını yalnızca birkaç dakika içerisinde bulabiliyorlar ve size bu konuda bilgi vererek tadilat işlemlerine başlıyorlar.

Çalışanlarımız Profesyonel Sertifikalı Su Kaçağı Ekibi

Sultangazi Su Kaçağı BulmaÇalışanlarımız işlerini yaparlarken aynı zaman da komşularınıza da rahatsızlık vermiyorlar. Sizlerden yana oluşan su kaçağının alt katlara kadar ulaşabilecek olması nedeniyle yaşam alanlarındaki diğer insanların da mağduriyet yaşaması oldukça olası bir durumdur. Cihazlar ve işinin ehli tecrübeli personeller sayesinde sorunlu alanlar firmamızın saha personelleri sayesinde elleriyle konulmuş gibi ortaya çıkarılıp, sorunlu kısımlara anında tadilatı gerçekleştirilmektedir.

Kusursuz bir hizmet sağlamak için elimizden geldiğince dikkatliyiz ve işimizi titizlikle yapıyoruz. Eğer sizde kusursuz bir hizmet istiyorsanız hemen bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Haftanın her günü ve günün her saati size hizmet vermekte olup, hizmetlerimizde kusursuz ve titizlikle bir hummalı bir çalışma yapmaktayız. Yaptığımız işlerde de kırma-dökme gibi olaylara mahal vermiyoruz.

Su Kaçağı Onarımı

Sultangazi Su Kaçağı TespitiSadece ses dinleme cihazlarımızla ve elektromanyetik kameralı cihazlarımızla noktasal olarak tespit edip, onarımını yaptığımızda da bir iki fayans kırıp ve tespit ettiğimiz yerde ufak bir kırma yapıp onarımını gerçekleştirmekteyiz. Eskiden olduğu gibi tesisatçıların her yeri kırdığı gibi bir işlem yapmıyoruz. İnsanları mağdur etmiyoruz ve onlara ekstradan tadilat masrafı çıkartmıyoruz.

Sizden sadece işçilik ücretini alıyoruz. 7/24 hizmette kusur etmeyen firmamızı arayarak, müşteri hizmetlerimizden ayrıntılı bir bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz gün ve saate de randevu alabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir