30Mar/18

Sultangazi Vidanjör

Sultangazi vidanjör hizmeti tıkalı kanalizasyon açma ve foseptik kuyusu temizliği için kısa sürede servis acil araç gönderimi yapılmaktadır. Sultangazi Ersoylar tesisat tıkanıklık açma kanal görüntüleme gibi konularda destek alabileceğiniz kurumsal tesisat firmasıdır.

Sultangazi Vidanjör ile Tıkanmış Kanalizasyon Açma

Bina giderlerinde oluşabilecek tıkanıklık sorunları binaların bodrum katlarına su basması gibi sorunları meydana getirmektedir.

Bu gibi sorunlardan çeşitli hastalıklar başımıza gelebilir. Pis su giderleri tehlikeli ve içinde bir çok hastalık barındıran tehlikeli durumlar taşır. Binanın içinde oluşan pis koku sizleri rahatsız edecektir. Bu nedenle firmamız vidanjör ile foseptik kuyusu açma hizmeti vermektedir.

Kameralı robot cihazlarımız ve profesyonel araçlarımız ile kalıcı çözüm sunuyoruz.

Vidanjör ile açılan kanalizasyon hattında tekrar tıkanma sorunu ile karşılaşmak istemiyorsanız Kameralı kanal görüntüleme cihazı talebinde de bulunabilirsiniz.

Uygun fiyatlı kanalizasyon hattı açma hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşınız..

28Mar/18

Sultangazi Kanal Görüntüleme

Sultangazi kanal görüntüleme kanalizasyon açma ve tıkanmış tüm giderleri kırmadan kameralı robot cihazlar ile görüntüleme ve açma hizmeti sunuyoruz.

Alanında deneyimli ustalar ile sizlere kaliteli su tesisatçı usta çözümlerini teknolojik olarak sunuyoruz.

Sultangazi Kameralı Kanal Görüntüleme

Tüm Sultangazi mahalelerinde pimaş açma tıkalı boruyu kırmadan açma hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.

Foseptik kuyusu çöküntüsünü noktasal olarak kameralı robot cihazlar ile tespit ederiz. Gider hattında oluşan diğer sorunlarda tespit etmemize sağlayan bu teknolojik aletlerin yardımı ile kanal görüntüleme hizmeti sunuyoruz.

Tıkanmış lavabo gideri binalarda bulunan ana kanalizasyon borularındaki tıkanma ve çökme gibi nedenler ile oluşan su tepmesi pis akıntının geriye doğru gelmesi gibi sorunlara çözümler sunuyoruz.

 

06Oca/18

Sultangazi Kameralı Pimaş Açma

Sultangazi Kameralı Pimaş Açma hizmetleri veren firmamız siz değerli müşterilerimizin su tesisat alanlarında yaşamış olduğu problemleri itina ile tamir eden yetkili firmadır.

Kullandığımız akustik ses dinleme cihazları ve termal görüş kameraları ile tıkanıklık veya su kaçağı nerede olursa olsun noktasal olarak tespit edilmektedir.

Kırmadan dökmeden yapacağımız bu tespit işleminde sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Sultangazi Ucuz Tesisatçı kampanyamız devam etmektedir. 99 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Sultangazi Kameralı Pimaş Açma Fiyatlar 2018

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Ödemelerinizi gerek önceden gerekse tamir ve bakım gerçekleştikten sonra yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Bizimle irtibata geçin ve tüm su tesisat işlemlerinin  tamir ve bakımlarını gerçekleştirelim.

 

06Oca/18

Sultangazi Acil Su Tesisatçısı

Sultangazi Acil Su Tesisatçısı hizmetleri veren firmamız su tesisat alanlarında yaşamış olduğunuz problemleri itina ile tamir yapan yetkili firmadır.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet bahçe sokak gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Kullandığımız termal görüş kameraları ve akustik ses dinleme cihazları ile tıkanıklık nerede olursa olsun kırmadan dökmeden başarılı bir şekilde tespit edilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Sultangazi Ucuz Tesisatçı kampanyamız devam etmektedir. 99 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir.

Oluşabilecek tüm hasar ve kayıptan firmamız sorumludur. Sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz  tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Sultangazi Acil Su Tesisatçısı Hizmet Alanlarımız 2018

 • SULTANGAZİ UCUZ TESİSATÇI
 • SULTANGAZİ TIKANIKLIK AÇMA
 • SULTANGAZİ PİMAŞ AÇMA
 • SULTANGAZİ GİDER AÇMA
 • SULTANGAZİ UYGUN SU TESİSATÇISI
 • SULTANGAZİ TUVALET BANYO MUTFAK TEMİZLEME AÇMA 
 • SULTANGAZİ SU TESİSATÇILARI 
20Ara/17

Acil Tıkanıklık Açma Sultangazi

Bir Ersoylar kuruluşu olan ve Sultangazi ilçesinin tüm mahallelerine Sultangazi Acil Tıkanıklık Açma hizmeti veren firma departmanımız ile hizmetinizdeyiz. Acil Tıkanıklık Açma Sultangazi aklınıza gelen tüm tıkanıklık sorunlarının üstesinden hızlı ve pratik bir şekilde gelmektedir.

Tıkanıklık her nerede olursa olsun kırmadan dökmeden ve hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklığı gideriyoruz.

Özel tıkanıklık açma robotları ile tüm pimaş tıkanıklığı sorunlarının üstesinden geliyoruz.

Acil tıkanıklık açma ustası olarak Sultangazi nin tüm mahallelerine mobil servislerimiz ile kısa süre içerisinde ulaşıyoruz.

Zamansız tıkanıklık sorunlarında acil tıkanıklık açma sultangazi olarak bizleri arayabilir ve yardım isteye bilirsiniz.

Sultangazi acil tuvalet tıkanıklığı açma, Sultangazi acil pimaş tıkanıklığı açma , sultangazi acil banyo tıkanıklığı açma , Sultangazi acil lavabo tıkanıklığı açma sevisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Sizi en zor durumlar dan bile sadece dakikalar içerisinde kurtarıyoruz.

Sultangazi su tesisatçısı, sultangazi su tesisat ustası ve sağlam ekipmanları ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Acil Su Tesisat Ustası Sultangazi

Sultangazi acil su tesisat ustası olarak tüm tesisat sorunlarınız ve başınızı ağrıtan tüm tesisat sıkıntıları için hizmetinizdeyiz. Bizlere sadece bir telefon ile ulaşabilir ve teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

20Ara/17

Sultangazi Kameralı Su Tesisatçısı

SULTANGAZİ SU TESİSATÇISI KAMERALI CİHAZLAR İLE KAÇAK BULAN SU TESİSAT FİRMASI.

Su tesisat ustası ihtiyacınız mı var ?

Profesyonel bir tesisatçı için doğru adrestesiniz. Teknolojik tesisatçılık alanında Sultangazi bölgesinde hizmet veren firmamız sizlere uygun fiyata tesisat tamiri kaçak kontrolü petek temizliği robotla pimaş açma hizmeti sunmaktadır.

Tesisat Tamirat Hizmetleri

Musluk tamiri

Musluk ve Batarya Değişimi

Banyo Mutfak tuvalet su tesisat boruları bakım onarım servisi

Noktasal tesisat kaçaklarını bulma

Pimaş açma

Kalorifer petek su tesisat hattı döşeme

Sıhhi tesisat döşeme

 

 

06Ağu/17

Tesisat Kaçağı Bulma

Eskiden teknolojideki yetersiz ekipmanlardan dolayı en ufak su tesisatı sorununda bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların büyük bir çoğunluğu elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı ortaya çıksa da yaptığınız bilinçsizce işlemler sonucu da ortaya çıkan sorunlar mevcuttur.

Yapı sistemi içerisinde oluşan ve erken müdahale edilmesi gereken bu problemler nerede ve nasıl meydana gelirse gelsin, yapmanız gereken öncelikli işlem alanında bilgili bir firma ile anlaşarak tamir ettirmek olmalıdır.

Özellikle elde olmayan sebepler ile ortaya çıkan su kaçağı sorununda vakit kaybı yapılmamalıdır.

Yer altında kalan su borularındaki sızıntılar zaman içerisinde betonu çürüteceğinden kısa süre içerisinde yapınıza ciddi zararlar vermektedir.

Tesisat kaçağı nasıl oluşur?

Son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da eski binalarda kullanılan su borularının kullanım ömrünü yitirmesi ortaya bu problemi çıkarmaktadır.
Her ne sebeple ortaya çıkarsa çıksın oldukça masraflı ve zahmetli işlemler olduğundan neredeyse herkesin tüylerini diken diken etmektedir.
Su kaçağı nerelerde görülür?
Eskiden daha çok eski yapılarda meydana gelen bu sorunlar son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan malzemelerin kalitesiz olmasından dolayı yeni binalarda da kendini göstermeye başlamıştır.
Su kaçağı tamiri kimler tarafından yapılmalıdır?
Firmamız özellikle sokak aralarında, merdiven altlarında amatör hizmet veren firmalara karşı sizleri uyarmaktadır.
İşi bilmeyen amatör ustalar çoğu kez sizleri hem maddi anlamda hem de zaman anlamında oldukça yormaktadır.
Su kaçağı bulma nasıl yapılır ?
Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli ve masraflı olan bu problemde, özellikle tespit işleminde kullanılacak cihazların önemi büyüktür.

Firmamız Avrupa’dan özel olarak getirdiği akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile en zorlu sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Eskiden olduğu gibi zamanınızı ve paranızı almadan, kısa süre içerisinde sizleri bu sorundan kurtaran firmamız İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firmasıdır.
Akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız, arızalı olan boruyu dakikalar içerisinde % 100 garantili bir şekilde tamir etmektedir.

16Tem/17

Sultangazi Sertifikalı Su Tesisatçıları

Su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu yer altında bulunan ve üzeri seramik ya da fayanslarla kaplı olan su borularında su sızıntısı sorununu oluşturmaktadır.

Kullanım yılına bağlı olarak tahribata uğrayan su borularından sızan sular, duvar diplerinden veya seramik aralarından sızarak gün yüzüne çıkar.

Ev, işyeri, okul, hastane ve diğer bütün yapılarda meydana gelmesi olası bu sorun, özellikle tespit aşamasında sizleri hem maddi yönden hem de manevi yönden oldukça zor duruma düşürmektedir.

Geçmiş senelerde teknolojik donanımların kısıtlı olması nedeniyle, bu sorunun tespiti hiç de kolay değildi, en ufak su tesisatı sorununda bile günlerce hatta bazen haftalarca uğraşırdınız.

Su boruları yer altında olduğundan oluşan sızıntı da gözle görünmüyor, haliyle bütün seramik ya da betonlar kırılırdı.

Su akışkan özelliği nedeniyle kısa süre içerisinde bütün duvar ya da yerleri ıslattığından sızıntının tam olarak nereden geldiğini tespit etmek neredeyse imkansızdı. Bu nedenle eve çağırdığınız su tesisatçı ustaları arızalı olan su borusunu tespit edinceye kadar, evdeki bütün duvar ve fayansları kırardı.

Deneme yanılma yolu ile yapılan bu işlem esnasında çoğu defa sağlam olan su borularının da patlamasına şahitlik etmişsinizdir. Bu nedenle daha arızalı olan su borusu tespit bile edilmeden oldukça ciddi rakamlar harcamak zorunda kalırsınız.
Sadece sağlam olan su borularının kırılması da değil, ayrıca bu işlemler sizleri oldukça fiziksel olarak da yoracaktır.

Beton ve fayansların kırılması sonucu ortaya çıkan molozların atılması, dökülen yerlerin yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi detaylar özellikle de ev kadınlarının bütün plan ve programlarını alt üst etmekteydi.
İstanbul su tesisatçı firmamız, uzman ve sertifikalı kadrosu ile en zorlu sorunlar bile üstesinden gelebilecek özel bir cihaza sahiptir.

Kurulduğu yıldan bu güne bütün sorunlar karşısında sizlere kaliteli ve güvenceli hizmet veren firmamız, akustik dinleme adlı su sesine karşı hassas ile en zorlu kaçakları bile dakikalar içerisinde tespit eder ve tamir işlemini noktasal olarak geliştirir. Bu sebeple evinizde fazladan tek bir seramik bile kırılmadan, su borunuz tamir edilir.

16Tem/17

Su Kaçak Tespiti Servisi

 

Ev, işyeri, okul, hastane gibi yapıların tamamında meydana gelen su tesisatı sorunları sizleri oldukça zor durumda bırakmaktadır.

Çeşitli nedenler ile gün içerisinde sık sık kullandığımız su tesisatı sisteminde meydana gelen bütün sorunlar hiç kuşkusuz can sıkıcıdır.

Eski yeni dinlemeden ve elde olmayan nedenlerle neredeyse her evde meydana gelen su tesisatı sorunu hiç şüphesi su kaçağıdır.

Daha önceden de başınıza geldiğinden adını duymanız bile tüylerinizi diken diken etmektedir.

Özellikle tespit aşamasında yapılan zahmetli işler ev kadınlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Eski usul yöntemler ile yapılan tespit ve tamir işlemleri kırarak yapıldığından bütün plan ve programlarınızı alt üst etmektedir.

Tek tek bütün beton ve seramiklerin kırıldığı yöntem işi bilmeyen amatör su tesisatçılarının kullandığı yöntemdir.
Eskiden teknolojideki kısıtlı imkanlardan dolayı üzeri beton ile kaplı olan su borusuna ulaşmak için kullanılan bu yöntem günümüzde tarihe karışmıştır.

Su kaçağını meydana getiren sebep nedir?

Su borularının kullanım ömrüne bağlı olarak deformasyona uğraması sonucu borulardan sızan sular zaman içerisinde beton aralarında dolaşarak bütün yapınıza ciddi zararlar verir. Duvar diplerinden ya da fayans aralarından gün yüzüne çıktıktan sonra anlaşılan bu sorunun tamir işleminde zaman kaybı yapmamanız gerekmektedir.

Meydana çıkar çıkmaz alanında bilgi ve birikim sahibi bir su tesisatçı ustası ile anlaşarak sorunun tespit ettirmeniz gerekmektedir.

Tespit işlemi uzmanlık isteyen bu sorun ile tek başınıza mücadele etmeniz neredeyse imkansızdır, bu sebepten dolayı iyi bir araştırma yaparak güçlü referansları olan bir firma ile çalışmanızı önermekteyiz.

Su tesisatı sorunu denince akla gelen ve her türlü su tesisatı sorunlarının karşısında sizlerin yanında yer alan İstanbul kırmadan noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, Avrupa’dan özel olarak getirdiği Akustik dinleme adlı cihaz ile en zorlu kaçakları bile anında tespit eder.

Alanında uzman kadrosu ile ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme adlı cihaz ile su borularındaki patlamaları tespit eden ustalarımız, noktasal olarak bir ya da iki seramiğin altından tamir işlemini gerçekleştirerek sizlere % 100 garantili hizmet verir.

30May/17

Su Kaçağı İstanbul

Gelişen teknoloji ile su kaçağı sorunlarınıza cihazlar ile tespit işlemleri artık çok kolay.

Su Kaçağı Bulma

Alt komşuya akan sular teknolojik cihazların yardımı ile kırmadan noktasal tespit edilebiliyor. İstanbul bina yapılarında yanlış yapılan su tesisatı hatları ve kullanılan ucuz ve kalitesiz su boruları sebebi ile kaçaklar oluşmaktadır.

Günlük hayatımızın içinde oldukça önemli bir yere sahip olan su tesisatları ve arızaları hafife alınmayacak işlemlerdir.

Bu nedenle kaçak tespiti ve tamiri işinin ehli ustalar tarafınca yapılmalı ve garanti edilmelidir.

Su kaçağı tespiti Nasıl Yapılır ?

Kaçaklar türüne göre cihazlar ile tespit edilir.

Pis su hattı su kaçakları genel olarak pimaşlarda görülür. Banyo , Wc ,Balkon su giderleri için kullanılan kameralı tespit cihazları ile kaçakları bulmak çok kolaydır. Pimaş içerisine salınan kamera yardımı ile pimaş içerisinde oluşan çatlak,çökme,kırılma,ek yerinden çıkma gibi sorunlar net olarak görülmektedir.

Su kaçağı bulma cihazları soğuk su tesisat kaçaklarının tespitinde akustik cihazlar kullanılır.Bu cihazlar sese duyarlıdır. Sesin geldiği yeri ve suyun nereden kaçtığını noktasal olarak tespit eder.

Kırmadan Tespit işlemi Ne Kadar Sürer ?

Sadece tespit işlemi maksimum 15 dakika sürmektedir. kaçak tamiri ile 30 dakika gibi kısa bir sürede bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Gürültü çıkar mı ?

Tespit cihazları sessiz çalışmaktadır. Sadece kaçak onarımı esnasında 1 fayans kırılır. Çıkacak gürültü 1 2 dakikalık bir ses dir.

Su kaçağı Tespiti Fiyatı ?

Kırmadan noktasal su kaçağı tespiti fiyatları oldukça fazla değişim göstermektedir. Şaşırtıcı fiyatlar veren firmalar kaçak tespiti işlemlerini 49 TL , 59 TL gibi yanıltıcı fiyatlar vermektedir. Sadece tespit fiyatı isterseniz bu firmalardan size 150 lira yada 100 lira gibi rakamlar sunacaklardır.

Su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatını 200 TL yapan firma site adresini alt kısımda paylaşacağım.

Sadece tespit fiyatı 99 TL

Tamir 100 TL Faturalı ve garantili olarak tamir işlemleri yapılmaktadır.

https://www.sukacagibulmaistanbul.com

05Nis/17

Su Akıntısı Tespiti Sultangazi

İstanbul su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunlar daha çok elde olmayan nedenlerden dolayı meydana gelmektedir. Kullanım süresine bağlı olarak su borularında oluşan arızalar ile birlikte ortaya çıkan sorunların başında su kaçağı yer almaktadır.
Su kaçakları istenmeyen su tesisatı sorunlarının başında yer almaktadır ancak ne yazık ki elde olmayan nedenlerle gün yüzüne çıkmaktadır. Eskiden uygulanan tespit ve tamir işlemi nedeniyle sizlere bir hayli zor anlar yaşatan su kaçakları neredeyse hepinizin korkulu rüyası haline gelmişti.
Tamiri sırasında uzmanlık gerektiren su kaçaklarıyla tek başınıza mücadele etmeniz pek mümkün sayılmaz. Bunun nedeni ise, su tesisatı sistemi içerisinde yer alan su borularının gözle görünür yerlerde olmamasıdır. Gözle görünmeyen su borularında oluşan hasarları tespit edebilmek için, alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir.


Teknolojideki yetersiz cihazlardan dolayı, eskiden üzeri seramik ve beton ile kaplı olan su borularında oluşan hasarları tespit edebilmek için, su tesisatçı ustaları bütün seramik ve betonu rastgele işlemler ile kırmaktaydı. Gelişigüzel yapılan kırma işlemine bağlı olarak çoğu kez sağlam olan su boruları da bu işlemden zarar görmekte ve tamir sırasında yaptığınız harcamalar katlanırdı.
Kırılan yerlerde oluşan moloz yığınları özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmişti. Moloz yığınlarını atmak, yeniden onarmak ve temizlik işleri gibi ayrıntılar ev hanımlarını günlerce uğraştırmakta ve bütün planlarını alt üst etmekteydi.
Günümüzde gelişen teknolojik cihazlar ile birlikte bu sorun her ne kadar ortadan kalkmış olsa da yine de yardım alacağınız firmanın uygulayacağı yöntemi iyi belirlemenizde yarar olacaktır.
İşi bilmeyen sokak aralarında hizmet veren su tesisatçı firmaları eski usul teknikleri kullanarak sizlere masraf çıkaran işlemleri uygulamaya devam etmektedir.
İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma işlemi sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Teknolojik cihazlar ile en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldıran firmamız, sizlere garanti de vermektedir. Akustik dinleme adı verilen cihaz ile noktasal olarak tespit edilen kaçak, titiz bir çalışma yürütülerek, bir veya iki seramiğin altında onarılır.

24Mar/17

Kırmadan Su Tesisat Kaçak Tamiri

Ev, iş yeri, okul, hastane gibi suyun geçtiği her yerde su tesisatı sorununa rastlamak mümkündür.

Sultangazi Cihazla Petek TemizlemeÖzellikle eski binalarda kullanılan su tesisatı sistemi zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu bazı sorunlar ortaya çıkarmaktadır.
Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı sorunları sizleri oldukça uğraştırmaktadır. Bunun nedeni ise su tesisatı sisteminin gözle görünür olmamasıdır.

Üzeri beton veya seramikler ile örtülü olan su tesisatı sistemine ulaşıp arıza tespiti yapmak uzmanlık gerektiren bir işlemdir bu nedenle tek başınıza müdahale etmeniz neredeyse imkansızdır.
Eskiden elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su kaçağı problemlerinin tamiri işleminde günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı.

Elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı ortaya çıkan en ufak su sızıntısında bile günlerce süren bir kırma ve dökme işlemi uygulanırdı.

Klasik yöntemleri uygulayan su tesisatçı firmaları, gelişigüzel kırdıkları yerin altında kalan arızalı su borularını tespit ederek tamir işlemini gerçekleştirirdi.

Rastgele yapılan kırma dökme işlemi sonunda çoğu kez sağlam olan su boruları da bu işlemden etkilenir ve tamir işleminde yaptığınız masraflar katlanırdı.
Sultangazi su sızıntısı bulma nasıl yapılır ? Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan su kaçakları son zamanlarda çeşitli nedenlerle her türlü yapılarda meydana gelmeye başlamıştır.

Su Kaçağı Sultangazi

Su Kaçağı Sultangazi

Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, temizliğin yapılması ve yeniden onarılması gibi teferruatlar ev hanımlarını oldukça uğraştırma ve bütün planını bozmaktaydı.
Her geçen gün ilerleyen teknoloji bu sorununda çözümünü bularak, kısa süre içerisinde tespit edilebilir bir hale sokmuştur.
Su sesine karşı hassas olarak geliştirilen ve teknolojinin son harikası olarak bilinen akustik dinleme adı verilen cihaz, en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde noktasal olarak tespit etmektedir.
İşinin ehli su tesisatçı ustaları ile çalışarak en zorlu sorunları bile kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit eden su tesisatçı firmamız diğer sorunlarda olduğu gibi, su kaçağı sorununda da sizlerin yanında yer almaktadır.
Geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.
Uyguladığı bütün işlemler için sizlere garanti imkanı sunan firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

22Mar/17

Sultangazi Su Borusu Patlağı Bulma

Ev, işyeri, okul, hastane gibi suyun geçtiği her yerde su tesisatı sorununa rastlamak mümkündür. Özellikle eski binalarda kullanılan su tesisatı sistemi zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu bazı sorunlar ortaya çıkarmaktadır.
Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı sorunları sizleri oldukça uğraştırmaktadır. Bunun nedeni ise su tesisatı sisteminin gözle görünür olmamasıdır.

Üzeri beton veya seramikler ile örtülü olan su tesisatı sistemine ulaşıp arıza tespiti yapmak uzmanlık gerektiren bir işlemdir bu nedenle tek başınıza müdahale etmeniz neredeyse imkansızdır.


Eskiden elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su kaçağı problemlerinin tamiri işleminde günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı. Elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı ortaya çıkan en ufak su sızıntısında bile günlerce süren bir kırma ve dökme işlemi uygulanırdı.

Sultangazi kameralı cihazla su kaçağı bulma Klasik yöntemleri uygulayan su tesisatçı firmaları, gelişigüzel kırdıkları yerin altında kalan arızalı su borularını tespit ederek tamir işlemini gerçekleştirirdi. Rastgele yapılan kırma dökme işlemi sonunda çoğu kez sağlam olan su boruları da bu işlemden etkilenir ve tamir işleminde yaptığınız masraflar katlanırdı.
Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan su kaçakları son zamanlarda çeşitli nedenlerle her türlü yapılarda meydana gelmeye başlamıştır. Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, temizliğin yapılması ve yeniden onarılması gibi teferruatlar ev hanımlarını oldukça uğraştırma ve bütün planını bozmaktaydı.
Her geçen gün ilerleyen teknoloji bu sorununda çözümünü bularak, kısa süre içerisinde tespit edilebilir bir hale sokmuştur.
Su sesine karşı hassas olarak geliştirilen ve teknolojinin son harikası olarak bilinen akustik dinleme adı verilen cihaz, en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde noktasal olarak tespit etmektedir.
İşinin ehli su tesisatçı ustaları ile çalışarak en zorlu sorunları bile kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit eden su tesisatçı firmamız diğer sorunlarda olduğu gibi, su kaçağı sorununda da sizlerin yanında yer almaktadır.
Geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.
Uyguladığı bütün işlemler için sizlere garanti imkanı sunan firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

09Şub/17

Su Kaçağı Sultangazi Servisi ?

Su tesisatı arızaları her türlü yapıda meydana gelen ciddi tesisat sorunlarındandır. Eski yeni demeden bütün ev ve işyerinde meydana gelen su tesisatı arızalarının özellikle tespit işlemi oldukça zahmetli geçmektedir. Çeşitli nedenlerle eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelen su tesisatı arızalarına eski binalarda kullanılan materyallerin eskimesi neden olurken yeni binalarda da kullanılan materyallerin kalitesinin düşük olması veya tesisat sistemi çekilirken yanlış eğim verilmesi sonucu meydana gelmektedir. Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan su tesisatı arızalarında kullanılan yöntemde çok önemlidir.
Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı zahmetli geçen arızalar, gelişen teknoloji ile birlikte ortadan kalkmıştır. Bilim ve teknoloji alanındaki yeniliklerden önce günlerce süren kırma dökme işleminin ardından tamir edilen su tesisatı arızaları hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemekteydi. Su borularının gözle görünmemesi nedeniyle kırarak ve dökerek gerçekleşen işlemlerden dolayı eviniz adeta harabeye dönerdi. Tamir işleminde uzmanlık isteyen arızalarla tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkansızdır.


Bu nedenle alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız önem arz etmektedir. Alanında uzman ve deneyim su tesisatçı firmasından alacağınız profesyonel yardım sayesinde eskiden korkulu rüyanız olan kırma dökme işleminden kurtulacaksınız. Geçen yıllarda uygulanan kırma dökme işleminden dolayı günlerce süren işlemlerle uğraşmak zorunda kalırdınız.

Gözle görünmeyen su borularında meydana gelen arızaları tespit etmek için rastgele kırılan beton ve seramiklerin altındaki sağlam olan borularda zarar görmekte ve bu nedenle tespit ve tamir işlemi bittikten sonra kırılan yerlerin yeniden tamiri, molozların atılması ve temizlik işleri gibi teferruatlarla uğraşırdınız, bu işlem de özellikle ev hanımlarının bütün planını alt üst etmekteydi. İstanbul kırmadan dökmeden su tesisatı tamir işlemi gerçekleştiren firmamız, alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustaları ile sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.

Teknolojik cihazları sayesinde noktasal olarak tespit edilen sorunları yine aynı titizlikle tamir eder. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı sunan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. İletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından firmamızı arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Sultangazi Mahalleleri

Sultangazi ilçesinde toplam 15 mahalle bulundu.

 • 50.Yıl Mahallesi
 • 75. Yıl Mahallesi
 • Cebeci Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Eski Habipler Mahallesi
 • Gazi Mahallesi
 • Habipler Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Malkoçoğlu Mahallesi
 • Sultançiftliği Mahallesi
 • Uğur Mumcu Mahallesi
 • Yayla Mahallesi
 • Yunus Emre Mahallesi
 • Zübeyde Hanım Mahallesi

Sultangazi İlçesindeki Diğer Yerler

 • Ş. Nurettin Ateş Caddesi (1350. Sokak.)
 • 1454. Sokak
 • Uğur Mumcu Bulvarı
 • Millet Caddesi
 • 1444. Sokak
 • 1443. Sokak
 • Taşocağı Yolu
 • 1434. Sokak
 • Cebeci Yolu
 • Osmangazi Altgeçidi
 • 1351. Sokak
 • Yunus Emre Bulvarı
 • 1352. Sokak
 • Gazi Cebeci Yolu
 • 1343. Sokak
 • 1508. Sokak
 • 1453. Sokak
 • 1442. Sokak
 • 2111. Sokak
 • 156. Sokak
 • Medicalpark Hastanesi
 • Yayla
 • Hacı Şükrü
 • Hamza Yerlikaya Altgeçidi
 • 1502. Sokak
 • 197. Sokak
 • Demirci Caddesi
 • Ptt
 • 205. Sokak
 • 1507. Sokak
 • 1342. Sokak
 • 2375. Sokak
 • 2592. Sokak
 • 2240. Sokak
 • Ş.Nurettin Ateş Sokak
 • Nurettin Uzun İlköğretim Okulu
 • G Caddesi
 • Atatürk Lisesi
 • 2236. Sokak
 • Alibey Barajı
 • 1466. Sokak
 • 1452. Sokak
 • 2243. Sokak
 • 1500. Sokak
 • Lütfiye Nuri Burat Sağlık Ocağı
 • 1349. Sokak
 • 2238. Sokak
 • 1436. Sokak
 • 2246. Sokak
 • Fatura Ödeme Merkez
 • Özel Asya Koleji
 • 2106. Sokak
 • 203. Sokak
 • Cebeci İlköğretim Okulu
 • Nida Tıp Merkez
 • 2237. Sokak
 • 2589. Sokak
 • 1348. Sokak
 • 2239. Sokak
 • 1445. Sokak
09Şub/17

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

Su kaçağı sorunu eski yeni demeden her türlü işyeri ve evde meydana gelebilen ciddi tesisat problemlerinin başını çekmektedir.
Son dönemlerde özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde görülen bu sorun oldukça tehlikeli sonuçlara yol açmaktadır. Eski binalarda meydana gelen su kaçağı arızası, kullanılan materyallerin eskimesi sonucu meydana gelmektedir. Yeni binalarda görülen su kaçağı sorunu ise, kullanılan kalitesi düşük su boruları ve yanlış eğim nedeniyle meydana gelmektedir. Su kaçağı sorunu her ne sebeple meydana gelirse gelsin yapmanız gereken en önemli işlem, alanında uzman bir su tesisatçısı firması ile anlaşarak sorunu ortadan kaldırmak olmalıdır.


Erken müdahalede bulunmadığınız su kaçakları kısa süre içerisinde yapınızda daha farklı sorunları da oluşturacaktır. Gözle görünmeyen su borularında meydana gelen sızıntılar kısa süre içerisinde evinizdeki bütün duvarları ıslatacağından sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını tespit etmeniz zorlaşacaktır. Bu nedenle eskiden elde olmayan cihazlardan dolayı, eve çağırdığınız su tesisatçı ustaları rastgele beton ve seramiklerinizi kırarak altında su kaçağını ararlardı. Su kaçağı tamir işlemindeki en zorlu süreç, su kaçağı bulmadır. Su kaçağı bulma işlemi tamir işleminden daha zorlu geçen bir iştir. Özellikle klasik yöntemlerle ortadan kalkan su kaçağı sorunu, sizlere günlerce uğraşacağınız, moloz yığınları bırakmaktadır. Gelişigüzel kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işlerinin yapılması özellikle ev hanımlarını günlerce uğraştırmaktaydı. Bu nedenle su kaçağı sorunu çoğu kez görmezden gelinirdi.
Görmezden gelinen su kaçağı sorunu sizlere bir çözüm sağlamadığı gibi yapınızdaki betonları çürüterek daha ciddi sorunlara neden olmaktadır. Musluklarınız kapalıyken bile, su sayacınız dönmeye devam eder ve ay sonu gelecek olan su faturanız katlanarak bütçenizi sarsar. Bu nedenle su kaçağı probleminde erken müdahale çok önemlidir. Eskiden canınızı sıkan bütün ilkel ve kaba yöntemler günümüz teknolojisinde ortadan kalkmıştır.
İstanbul su kaçağı bulma firmamız, en zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası olan akustik dinleme ile noktasal olarak tespit etmektedir. Bu sayede su kaçağı arıza tespitinde tek bir fayansınız bile kırılmaz. Firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetler için garanti de vermektedir.

02Oca/17

Alt Komşuya Su Mu Akıyor ?

Su kaçağı sorunu, her yapıda meydana gelebilen ve bir sabah uyandığınızda alt katınızda oturan komşunuzun sizin evden su sızıntı şikayeti ettiği zaman anlayacağınız bir tesisat sorunudur.

Su kaçağı sorunu, yeni binalarda kullanılan düşük kalite borulardan ya da düşük bir ihtimal de olsa yanlış tesisat sisteminden meydana gelmektedir.

Su Kaçağı Sultangazi

Su Kaçağı Sultangazi

Su kaçağı sorunu ile karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken su kaçağının nerede ve nasıl meydana geldiğini araştırmak değil, işinin ehli ustalar ile çalışan güçlü referansları bulunan İstanbul su tesisatı firmamızı aramak olmalıdır. Çünkü İstanbul su tesisatı firmamız ev, iş yeri, okul, AVM, hastaneler ve diğer su tesisatının geçtiği bütün yapılardaki su tesisatı sorununa profesyonel çözüm üreterek kısa süre içerisinde sizleri su tesisatı sorunlarından kurtarır.
Özellikle eski yapıların banyosunda meydana gelen su kaçağı sorunu, sadece komşunuzun evine su sızdırıp aranızın açılmasıyla da kalmaz. Su kaçağı sorunu ciddi bir tesisat sorunu olduğundan, bıraktığı hasarlarda oldukça ciddidir.

Su kaçağı sorunu, duvarlarda ıslaklık, duvarlarda rutubet, duvarlarda şişme, kombi barında sürekli düşüş ve gelen su faturanızı kabartacağından bu sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız bilin ki evinizde su kaçağı sorunu vardır. Su kaçağı sorununa erken müdahale edip, tamir işlemini gerçekleştirmeniz sizlerin yararına olacaktır.

 

Çünkü hiçbir musluğu kullanmadığınız durumda bile su sayacı hızla döndüğünden kısa süre içerisinde binlerce TL’lik su faturasını boşu boşuna ödemiş olursunuz. Su kaçağı tespit işleminde eskiden uygulanılan yöntemler sizleri korkutmasın eskiden su kaçağı tespit işleminde kullanılan kırarak su kaçağı bulma işlemi sizleri oldukça korkutmaktaydı.

 

Eskiden teknoloji henüz bu kadar gelişmemişken kullanılan bu yöntem günümüzde firmamızın kullandığı yöntem sayesinde tarihe karışmıştır.
İstanbul su kaçağı bulma servisimiz, ev ya da iş yerinizde gerçekleştirdikleri işlemlerde kesinlikle kırma – dökme gibi ilkel tarzlar kullanmazlar. İstanbul kırmadan su kaçağı bulma servisimiz, teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak tespit eder.

Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adlı cihaz, su kaçağını noktasal olarak tespit ettiğinden tek bir seramiğiniz bile kırılmaz ve firmamız sizlere % 100 garanti verir.

02Oca/17

Kameralı Su Kaçağı Bulma Sultangazi

Kameralı su kaçağı tespiti SULTANGAZİDE..

su kaçağı artan inşaatlarla birlikte kendini daha çok gösteren bir sorun haline gelmiştir. Tesisat sisteminde kullanılan düşük kalite borular ya da yanlış tesisat sisteminin çekilmesinden dolayı meydana gelen su kaçağı sorunu ya da su sızıntısı olarak da tabir edilen sorun ev ya iş yerinizde gelebilecek en büyük sorun olarak bilinmektedir.


Çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelebilen su kaçağı sorunu, daha çok eski binalarda kullanılan boruların aşınmaya uğraması sonucu ortaya çıkarak kendini gösterir.

Su kaçağı bulma sorunu oluşurken ilk başlarda, duvarlarda ıslaklık, kabarma, şişme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barının sürekli düşmesi ve su faturalarında anormal artış gibi belirtiler su kaçağı sorunun olduğunun belirtisidir.

Su sızıntısı sorunu ile karşılaşmanız durumunda derhal bir profesyonel yardım almanız gerekecektir. Çünkü erken müdahale edilmeyen su kaçakları zamanla daha ciddi sorunlara ve masraflara yol açabiliyor.

Duvar diplerinden sızan sular zamanla alt katınızda oturan komşunuzun evinede su sızdıracak ve sizin yüzünüzden komşunuzun evi de berbat olacaktır. Bu nedenle komşunuz ile ciddi problemler yaşayabilirsiniz.
Su kaçağı problemini sorun yapan en önemli konu, tamir işlemi öncesi gerçekleştirilen tespit işlemidir. Su boruları duvar aralarında yer aldığından tespit işlemi de ancak duvarları kırmakla mümkün olurdu.

Ancak bilim ve teknoloji dünyasının hızla gelişmesi ve kendini yenilemesi birçok alanda insan hayatını oldukça olumlu yönde etkilemiştir. İstanbul kırmadan su kaçağı tespit işlemi için özel olarak tasarlanan akustik dinleme adı verilen cihaz sayesinde su kaçağı sorununuz kısa süre içerisinde tespit edilebilecek.

Su sesine karşı duyarlı hale getirilen cihaz, ev ya da işyerinizde meydana gelen su kaçağı sorununuzu tek bir seramiğin altında tespit ederek onarır. Eskiden olduğu gibi deneme yanılma yoluyla evdeki bütün duvarları kırmaz.

Su kaçağını tek bir seramiğin altında bularak yine o seramiğin altında onarım işlemini yapar. İstanbul kameralı cihazla su kaçağı bulma servisimiz İstanbul’un hem Asya hem de Avrupa yakalarının tamamına aynı gün içerisinde hizmet götürür.

İşinin ehli tesisat ustaları yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile su kaçağı sorununuzu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizlere % 100 garanti verir.

25Ara/16
Sultangazi Cihazla Petek Temizleme

75. Yıl Sultangazi Su Tesisatçısı

75.yıl mahallesi sultangazi su tesisatçı firması

Sultangazi su tesisatı problemlerinin başında su kaçağı bulunmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Sultangazi Servisi

Su kaçakları daha çok evlerin banyosunda rastlanılan bir problemken, günümüzde artan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük borular nedeniyle eski yeni demeden her yapıda meydana gelmektedir.

Su borularında zamana bağlı olarak da meydana gelen patlamalar sonucu su sızıntıları meydana gelerek canınızı sıkmaktadır.

Su kaçağının canınızı sıkmasındaki en büyük etken hiç şüphesiz herkesin de bildiği, su kaçağı tespit işlemidir. Kırılan su boruları genel olarak üzeri beton ya da parke ile örtülü olduğundan tespit edilmesi güç ve uzmanlık isteyen bir iştir.

Bu nedenle su kaçağı tespit ve tamir işlemini her tesisat ustası gerçekleştiremez. Günümüzde su kaçağını bulabileceğini iddia eden amatör ustalarda ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçağını ancak kırma dökme işlemiyle bulabilmektedirler.

Hepinizin başından geçtiğinden bildiğiniz, kırarak ve dökerek su kaçağı bulma işlemi, ilkel bir yöntem olması ile birlikte masraflıdırda.

Su kaçağına sebep olan boruyu tespit edebilmek için tesisat sistemi üzerinde yer alan bütün parke ve betonları  tek tek kıran amatör tesisat ustaları, betonları rastgele kırdığından birçok kez sağlam olan su borularını da kırmakta ve masraflarınızın katlanmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle su kaçakları ile karşılaşmanız durumunda, yardım alacağınız firmayı önceden araştırmanızda ve kullandığı yöntemi öğrenmenizde fayda vardır.

Zeytinburnu kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve tamirini yapan firmamız, amatör tesisat ustalarının kullandıkları bütün ilkel yöntemlerden kaçınarak sizleri yepyeni bir teknik ile tanıştırır.

Cihazla Su Sızıntısı Bulma

Eskiden yapılan zahmetli işlemlerin aksine su tesisatınızda meydana gelen sorunları teknolojik cihazlar ile çözüme kavuşturan firmamız, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere dakikalar içerisinde tamir hizmeti sağlar.

Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme ile su tesisatında meydana gelen sorunları noktasal olarak tespit eden firmamızın alanında uzman tesisat ustaları yine tek bir seramiğin altından tamir işlemini gerçekleştirerek sizleri maddi açıdan tasarrufa geçirir.

Su kaçakları, su faturanıza da yansıyacağından yapacağınız bu işlem su faturalarınızın da tekrar düşmesine vesile olacaktır. Su tesisatı firmamız, sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için % 100 garanti vererek aynı gün içerisinde servis imkanı da sağlar.