Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesi Yaşam  alanlarımızda zaman içinde tesisatlarımızın eskimesi gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Su kaçağı en çok rastlanan tesisat sorunlarından biridir.

Tesisat kaçağı farklı nedenlerle ortaya çıkabilir. Eski binalarda genellikle demir borular kullanılmış olduğundan, bu borular yıllar sonra paslanacak ve delinmeler olacaktır.

Bu deliklerden sızan sular duvar içinde dolaşıp uygun bir yerde birikecektir. Veya bir nokta bulup duvardan dışarıya damlamaya başlayacak, duvarlarda nemlenmeler ve sararmalar olacaktır.

Profesyonel Su Kaçağı Tespiti Sultangazi İlçesinde

Yeni binalarda ise daha çok kalitesiz malzeme kullanılması ve hatalı montaj sonucu su kaçakları meydana gelebilir.

Su kaçağı bulma hizmetleri için çok sayıda tesisat firması faaliyet göstermektedir. Tesisat kaçağı bulmak tesisatçılar için en külfetli işlerden biridir.

Çünkü su kaçaklarını bulmak için tesisat ustasının duvarları, fayansları hatta parkeleri bile kırması gerekebilir.

Çünkü su sızıntısı belirtileri kaçak noktasından oldukça uzak bir yerde de ortaya çıkabilir. Tam olarak bulunması için boruların geçtiği yerlerde kırma işlemi yapılması kaçınılmaz olur.

Her yerin kırılıp dökülmesi ise hem zahmetli hem de masraflı bir iştir.Firmamız sizi bu sorunlardan ve gereksiz masraflardan korur. Böylece sizde günlük hayatınızı olumsuz yönde etkileyen bu sorundan kolayca kurtulursunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir