Sultangazi Cihazla Petek Temizleme

75.yıl mahallesi sultangazi su tesisatçı firması

Sultangazi su tesisatı problemlerinin başında su kaçağı bulunmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Sultangazi Servisi

Su kaçakları daha çok evlerin banyosunda rastlanılan bir problemken, günümüzde artan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük borular nedeniyle eski yeni demeden her yapıda meydana gelmektedir.

Su borularında zamana bağlı olarak da meydana gelen patlamalar sonucu su sızıntıları meydana gelerek canınızı sıkmaktadır.

Su kaçağının canınızı sıkmasındaki en büyük etken hiç şüphesiz herkesin de bildiği, su kaçağı tespit işlemidir. Kırılan su boruları genel olarak üzeri beton ya da parke ile örtülü olduğundan tespit edilmesi güç ve uzmanlık isteyen bir iştir.

Bu nedenle su kaçağı tespit ve tamir işlemini her tesisat ustası gerçekleştiremez. Günümüzde su kaçağını bulabileceğini iddia eden amatör ustalarda ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçağını ancak kırma dökme işlemiyle bulabilmektedirler.

Hepinizin başından geçtiğinden bildiğiniz, kırarak ve dökerek su kaçağı bulma işlemi, ilkel bir yöntem olması ile birlikte masraflıdırda.

Su kaçağına sebep olan boruyu tespit edebilmek için tesisat sistemi üzerinde yer alan bütün parke ve betonları  tek tek kıran amatör tesisat ustaları, betonları rastgele kırdığından birçok kez sağlam olan su borularını da kırmakta ve masraflarınızın katlanmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle su kaçakları ile karşılaşmanız durumunda, yardım alacağınız firmayı önceden araştırmanızda ve kullandığı yöntemi öğrenmenizde fayda vardır.

Zeytinburnu kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve tamirini yapan firmamız, amatör tesisat ustalarının kullandıkları bütün ilkel yöntemlerden kaçınarak sizleri yepyeni bir teknik ile tanıştırır.

Cihazla Su Sızıntısı Bulma

Eskiden yapılan zahmetli işlemlerin aksine su tesisatınızda meydana gelen sorunları teknolojik cihazlar ile çözüme kavuşturan firmamız, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere dakikalar içerisinde tamir hizmeti sağlar.

Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme ile su tesisatında meydana gelen sorunları noktasal olarak tespit eden firmamızın alanında uzman tesisat ustaları yine tek bir seramiğin altından tamir işlemini gerçekleştirerek sizleri maddi açıdan tasarrufa geçirir.

Su kaçakları, su faturanıza da yansıyacağından yapacağınız bu işlem su faturalarınızın da tekrar düşmesine vesile olacaktır. Su tesisatı firmamız, sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için % 100 garanti vererek aynı gün içerisinde servis imkanı da sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir